Copyright © mONż i rzONA
Design by Dzignine
sobota, 22 czerwca 2013

Audi TT Roadshow

Miałam niewątpliwą przyjemność śmigać sobie Audi TT z manualną skrzynią - jedna ze słabszych wersji, które stały na parkingu, ale powiem wam, że ponad 200 KM i tak robi!

Auto niewielkie, tylna kanapa nadaje się wyłącznie aby położyć torbę ze sprzętem foto. Z racji tego iż nie należę do osób wysokich miałam całkiem sporo miejsca za kierownicą :) Ciekawie się jeździ takim plaskatym samochodem. TTetka, którą jechałam miała napęd na przód, ale drogi trzymała się cudnie - aż się rozmarzyłam, żeby móc wjechać serpentyną na np. przełęcz salmopolską :)

6cio biegowa skrzynia - mega krótkie biegi, wszystko chodziło płynnie - zero "protestów" maszyny, wygodnie usytuowany drążek zmiany biegów.

Całość wykonana idealnie - wnętrze dopieszczone i eleganckie. Wizualnie Audi TT jest zdecydowanie kobiecym samochodem, mechanicznie jest dla kobiety, która lubi czuć moc :) Panowie na pewno też byli zadowoleni z przejażdżki.

Niestety moje przyzwyczajenia ekojazdy + brak dynamiki Hultaja i kilka osób wlokących się lewym pasem uniemożliwiły mi wrzucenie 6stego biegu ... może jeszcze będzie mi dane ;)
2 komentarze: